Zdjęcia
Opis

Kurort dla naturystów na wyspie Kefalonia, Vassaliki Naturist Club, jest rajem dla naturystów, położonym wśród wspaniałości tradycyjnej Grecji. Vassaliki położone jest pośród tradycyjnych wiosek, w których znajdują się wysokiej jakości tawerny i minimarkety, zaledwie 15 minut jazdy od lotniska Kefalonii i miejscowości Argostoli.

Komfortowe warunki dla naturystów

W Vassaliki Naturist Club skupiamy się głównie na Tobie. Niezależnie od tego, czy jest to relaksujący czas z partnerem lub rodziną, czy może bardziej energetyczna przygoda z wykorzystaniem naszych dodatkowych zajęć i wycieczek. Niezależnie od wyboru, nasz młody, żywy i przyjazny personel jest zawsze pod ręką, aby upewnić się, że masz najlepsze warunki do naturystycznego wypoczynku.

Dzięki komfortowemu zakwaterowaniu, przystępnym cenom, wspaniałym udogodnieniom, różnorodnym zajęciom i wycieczkom, dogodnej lokalizacji w pobliżu wielu plaż dla naturystów, wielu naszych gości wraca do nas z roku na rok, by cieszyć się wyjątkową, swobodną atmosferą tego miejsca, jakim jest rodzinny kurort naturystyczny na Kefalonii.

Usługi i udogodnienia

Mamy przyjemność zaoferować Państwu szereg usług i udogodnień, aby Państwa pobyt był jak najbardziej relaksujący. Do waszej dyspozycji jest: 

  • Dwanaście dobrze wyposażonych apartamentów z wyżywieniem we własnym zakresie
  • Basen, jacuzzi i mnóstwo wygodnych leżaków
  • Bar przy basenie oferuje napoje, lody oraz świeże owoce
  • Wycieczki przyrodnicze do Vassaliki obejmują naszą wycieczkę żeglarską
  • Imprezy wieczorne które obejmują na miejscu, naszego naturystycznego grilla oraz tradycyjną grecką noc z przekąskami Meze
  • Masażystka która zrelaksuje wasze ciało, poprzez szereg holistycznych zabiegów
  • Rodzinna atmosfera którą tworzy nasz zgrany personel.

 

Dlaczego więc nie odrzucić swoich trosk (i ubrań), i nie złożyć wizyty w tym naturystycznym raju?

 

Strona ośrodka dla naturystów w Grecji: www.viglanatura.com

Lokalizacja
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Głosuj
0 głosy
Poleć

loading...
Loading...

Sponsored
Loading...