Opis

Wypoczynek i świetna zabawa

FKK Wellness Party Hotel (Nudistický Wellness Party Hotel) to najbardziej prestiżowy hotel w Republice Czeskiej, gdzie zabawa nigdy się nie kończy. Jego wyjątkowością jest możliwość kąpieli i opalania się bez strojów kąpielowych w centrum odnowy biologicznej, które znajduje się na sztucznej tropikalnej plaży nudystów.

Otwarty 365 dni w roku 24 godziny na dobę

Przyjmij nasze zaproszenie do przyjemnych i przytulnych pokoi w naszym hotelu. Nasze wieloletnie doświadczenie, udogodnienia hotelowe i pomocny personel pozwalają nam zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Odwiedź nas na jedną lub więcej nocy, a uważamy, że poczujesz się jak w domu. Oferujemy komfortowo urządzone pokoje po rozsądnej cenie. Czystość i codzienne sprzątanie to u nas rzecz oczywista. Przyjemny personel recepcji chętnie odpowie na wszelkie Wasze pytania.

Położony w malowniczym miejscu

FKK Weellness Party Hotel położony jest w cichym miejscu pośród Vizovických wzgórz, zaledwie 9 km od Zlína i oferuje kryty basen otoczony sztucznym tropikalnym krajobrazem, plażę nudystów oraz jacuzzi. Dostępny jest kort tenisowy, siłownia, solarium i sala do różnych prywatnych imprez dla 30 osób. Hotelowa kuchnia serwuje dania kuchni czeskiej i międzynarodowej.

Party Hotel oferuje przestronne dwupoziomowe apartamenty z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu i widokiem na ogrody oraz malownicze krajobrazy. W pobliżu znajduje się wiele szlaków turystycznych i rowerowych. W ciągu 15 minut dotrą Państwo do Zoo w miejscowości Lešná.

Należy pamiętać, że wstęp do centrum odnowy biologicznej w kostiumach kąpielowych nie jest dozwolony!.

Obrazek
0 głosy
138
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Informacje
Poleć
Loading...

Sponsored