Opis

Nude in Hawaii

We welcome you to "Hang Loose" on the Big Island's premiere Clothing Optional Vacation Rentals. We don't believe in tan lines here! Let us be your guide to East Hawaii's Natural Beauty!

If your idea of Hawaii is Waikiki, Don Ho, crowds, expensive activities & tours, this isn’t your place. But, if you’d like to experience a peaceful authentic rural Hawaii setting amid beautiful exotic foliage, Hangin’ Loose is it. And . . . you can experience it au natural. See you soon...

We're proud members of AANR, INA, & the Naturist Society!

Obrazek
0 głosy
13
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Reklama

Proszę czekać

Poleć

Rejsy dla naturystów

Na świecie jest kilka firm które oferują rejsy po Karaibach dla naturystów, jedna z nich jest Holland America Line. Od lutego każdego roku, statek wycieczkowy "Maasdam", na którego pokładzie może podróżować 1250 osób, odbywa rejsy po wodach karaibskich. Pasażerami są głównie osoby, którzy lubią wypoczywać kompletnie bez odzieży w czasie wakacji. Pomysłodawcy wycieczek dla golasów twierdzą, że jest to doskonała zabawa dla ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólny relaks. Współwłaściciel i Prezes Organizacji, która jest inicjatorem takich wyjazdów, twierdzi, że "morze i naturystyka to wspaniałe płączenie".

Naturystyczne hotele

Najpopularniejsze hotele dla fanów naturyzmu na wakacje.

Read More

Naturyści i podglądacze

Naturystyczny odpoczynek w plenerze a podglądacz.

Read More

Czy warto być naturystą

Wśród naturystów można natknąć się interesujących ludzi.

Read More

Naturyzm Google+