Description

The official Website of the International Naturist Federation

Międzynarodowa Federacja Naturistyczna (INF-FNI) to organizacja składająca się z federacji członkowskich, korespondentów i członków nadzwyczajnych w ponad czterdziestu krajach. Razem z innymi zainteresowanymi stronami zaangażowanymi w działalność naturystów, INF-FNI działa na rzecz poprawy i promowania doświadczenia naturystów oraz klimatu biznesowego naturystów poprzez promowanie korzyści płynących z naturyzmu dla ogółu społeczeństwa.

 

INF-FNI oferuje różnorodne usługi dla naturystów, w tym planowanie i koordynację kilku wydarzeń. Obejmują one Światowy Kongres, odbywający się co dwa lata w różnych klubach na całym świecie, międzynarodowe zawody lekkoatletyczne i sportowe, obejmujące galę pływacką, turnieje boule, spotkania młodzieży, spotkania rodzinne w Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, spotkania Centralnego Komitetu Wykonawczego między 2 kongresami. Ponadto INF-FNI zapewnia bezpośrednie usługi członkom naturystów i federacjom, takim jak komunikaty trójjęzyczne, powiadomienia o wydarzeniach oraz specjalne biuletyny, takie jak „FOCUS”.

 

Na całym świecie istnieje ponad 40 federacji i korespondentów, a w tych federacjach znajduje się około 1000 unikalnych klubów, opcjonalnych ośrodków tekstylnych, nagich plaż i ośrodków wypoczynkowych wymienionych na domowej stronie domowej INF-FNI. Szczegółowe informacje na temat federacji znajdują się na podstronie „Federacje” oraz o wielu placówkach na podstronie „Kluby/ośrodki”.

 

INF-FNI oferuje różne poziomy członkostwa. Szczegóły i korzyści znajdują się również na tej stronie. Odkryj, który z nich jest właśnie dla Ciebie!

 

INTERNATIONAL NATURIST FEDERATION (INF-FNI) 

Email: naturism@inf-fni.org 

Website: http://www.inf-fni.org 

Telephone +43 (0) 7221 72480 

Fax +43(0) 7221 72358

 

International Naturist Federation 

Eduard-Nittnerstrasse 14/6 

A-4063 Hörsching 

Austria

Image
0 votes
69
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Recommend
Loading...

Sponsored