Description

Wakacje naturystyczne w Europie

Blog ten ma na celu publikowanie postów na temat nudyzmu i naturyzmu, a także informacji o ośrodkach dla nudystów i naturystów z całej Europy.

Lubię podróżować i poznawać ludzi. Lubię dzielić się moimi doświadczeniami z innymi podróżnikami, którzy są naturystami. Byłem na wielu plażach naturystycznych w całej Europie, ale przede wszystkim uwielbiam Grecję. Grecja ma wiele plaż nudystów (nie wszystkie formalne), ale nie będziesz miał problemu, bo to naprawdę fajni ludzie. Spotkałem wielu Greków podczas podróży, szczególnie na Krecie. Nie są fanami nudyzmu, ale nie mają też z tym żadnego problemu. Są przyjaźni i zawsze szukają sposobów, abyście mogli poczuć się jak w domu.

Moja pasja i sposób życia

Powodem, dla którego stworzyłem tego bloga, jest pomóc mi porozumieć się i nawiązać kontakt z innymi naturystami oraz podzielić się z nimi moją pasją i sposobem życia. Zapraszam do czytania moich wpisów. Liczę też na Twoje komentarze dzięki którym, będę mógł udoskonalać tego bloga. W każdej chwili możesz się ze mną skontaktować, a wszystkie namiary znajdziesz na mojej stronie.

Naturist Beaches & Naturist Resorts Around Europe

Image
0 votes
337
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Recommend

Sponsored
Loading...