Opis

Odkrywając naturyzm

Coraz więcej osób i ich rodziny odkrywają zdrowe, wolne od stresu korzyści nagiej rekreacji. Zachęcam do doświadczenia tych korzyści dla siebie. Zobaczysz jak szybko zaczniesz się w to wciągać. W domu naturystów elegancja wcale nie oznacza mody. Wyjeżdżając na wakacje, możesz spakować o wiele, wiele mniej ciuchów niż tekstylni... a co za tym idzie, zmniejszyć swój stres z tym związany. Ci, którzy korzystają z nagiego wypoczynku, bardziej akceptują swoje ciało i siebie. To tylko niektóre z nagród jakie otrzymasz wypoczywając naturystycznie.

Naturyzm to wolność

Wyobraź sobie, być wolnym i być sobą. Wolnym i gotowym do prawdziwego odpoczynku. Wolnym, aby zaakceptować siebie, jakim jesteś. Wolnym do zaakceptowania innych, jakimi oni są. W naturystyce, możesz bardziej doświadczyć tego, kim jesteś wewnątrz, czegoś więcej, niż pokazujesz zawsze na zewnątrz. Być po prostu wolnym. Pamiętasz, jak biegałeś nago, jako młodzik po swoim domu gdy nikogo w nim nie było lub chodziliście w letnie dni kąpać się na golasa, ze znajomymi nad rzekę/jezioro jako nastolatkowie? Pamiętasz, jaki się wtedy czułeś wolny i podekscytowany?

Pierwsze kroki

Osoby które chciałyby ale jeszcze nie doświadczyły nagiej rekreacji, zazwyczaj są pełne obaw. To normalne. Odwiedzając, pierwszy raz, nagą plażę czy ośrodek naturystyczny, możesz być pełen pełen obaw tylko dlatego, że czujesz się jakoś inaczej i nieswojo. Pamiętaj jednak, że wszyscy tam obecni, z wyjątkiem dzieci, byli kiedyś w tej samej sytuacji. Mogło to być może wczoraj lub kilka dni, miesięcy lub lat temu. To dziwne odczucie szybko przechodzi po tym, jak się oswoisz z otoczeniem. Zapytaj tam kogoś, jak to było z nimi. Dowiesz się, że większość była taka jak Ty, nie są też fizycznymi ideałami i wcale nie pochodzą z Marsa. Spójrz na przyjaciół i sąsiadów - to my.

Uwaga: Każdy, kto szuka na mojej stronie erotyki, będzie bardzo rozczarowany!

EN: More and more people and their families are discovering the healthy, stress-free benefits of nude recreation. I encourage you to experience these benefits for yourself. You can pack very, very light...

Obrazek
0 głosy
127
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Informacje
Poleć
Loading...

Sponsored