Komentarz do 'Bakłażanki w Rzece Miodu - nasze wrażenia'
  • Hej. Dzięki za kolejną relację i recenzję tego miejsca. No... odwiedziłam ich stronę i faktycznie wydaje się być tam pięknie, szczególnie te widoki Warty. Sama infrastruktura też ładna. No... szkoda tylko, że ten incydent z alko się pojawił. Dzięki raz jeszcze. Pozdrawiam :)