Artykuł

 

Clos Barrat to unikalne miejsce dla miłośników naturyzmu na świeżym powietrzu usytuowane we Francji w przepięknej dolinie. Z dala od zanieczyszczeń i szumów, naturystyczny kemping proponuje 84 miejsca wyposażonych w energię elektryczną, 120 m kw przypadające na każdego gościa, namioty i samochody kempingowe.

 

Naturyści na kempingu we Francji uczestniczą w zabawie sportowej


Do dyspozycji również domki i komfortowe apartamenty ze studiem dla 2 do 6 osób. Można wybierać miejsce pobytu wśród zarośli, na polanie i łące. Bez względu na wybrane miejsce, pomieszczenia z toaletami i ciepłą wodą znajdują się zawsze w pobliżu. Tak samo będzie blisko do basenu, boiska do siatki, kortu tenisowego, placu z siłownią, sauny i placu zabaw dla dzieci. Pod ręką będzie recepcja, bar, snack bar z gotowymi posiłkami i restauracja z potrawami z grilla. Posiłki możesz spożywać na tarasie. Tam również możesz odpalić swojego grilla.

Punkt informacji turystycznej jest do Waszej dyspozycji gdzie można zakupić dodatkowo lokalne produkty.
W Clos Barrat masz poczucie przebywania człowieka "dziczy" w lasach, co jest nader fascynujące dla kochających przyrodę. Nie przeszkadza to jednak w niczym w dostępie do najnowszych wynalazków cywilizacji jakim jest dostęp do bezprzewodowego internetu, Telewizji satelitarnej i udziału w wielu rozrywkach urządzanych w okresie letnim!

12.12.2013
 
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Akcje
Poleć
Oceny
0 głosy

Rejsy dla naturystów

Na świecie jest kilka firm które oferują rejsy po Karaibach dla naturystów, jedna z nich jest Holland America Line. Od lutego każdego roku, statek wycieczkowy "Maasdam", na którego pokładzie może podróżować 1250 osób, odbywa rejsy po wodach karaibskich. Pasażerami są głównie osoby, którzy lubią wypoczywać kompletnie bez odzieży w czasie wakacji. Pomysłodawcy wycieczek dla golasów twierdzą, że jest to doskonała zabawa dla ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólny relaks. Współwłaściciel i Prezes Organizacji, która jest inicjatorem takich wyjazdów, twierdzi, że "morze i naturystyka to wspaniałe płączenie".

Naturystyczne hotele

Najpopularniejsze hotele dla fanów naturyzmu na wakacje.

Read More

Naturyści i podglądacze

Naturystyczny odpoczynek w plenerze a podglądacz.

Read More

Czy warto być naturystą

Wśród naturystów można natknąć się interesujących ludzi.

Read More