Article

 

Clos Barrat to unikalne miejsce dla miłośników naturyzmu na świeżym powietrzu usytuowane we Francji w przepięknej dolinie. Z dala od zanieczyszczeń i szumów, naturystyczny kemping proponuje 84 miejsca wyposażonych w energię elektryczną, 120 m kw przypadające na każdego gościa, namioty i samochody kempingowe.

 

Naturyści na kempingu we Francji uczestniczą w zabawie sportowej


Do dyspozycji również domki i komfortowe apartamenty ze studiem dla 2 do 6 osób. Można wybierać miejsce pobytu wśród zarośli, na polanie i łące. Bez względu na wybrane miejsce, pomieszczenia z toaletami i ciepłą wodą znajdują się zawsze w pobliżu. Tak samo będzie blisko do basenu, boiska do siatki, kortu tenisowego, placu z siłownią, sauny i placu zabaw dla dzieci. Pod ręką będzie recepcja, bar, snack bar z gotowymi posiłkami i restauracja z potrawami z grilla. Posiłki możesz spożywać na tarasie. Tam również możesz odpalić swojego grilla.

Punkt informacji turystycznej jest do Waszej dyspozycji gdzie można zakupić dodatkowo lokalne produkty.
W Clos Barrat masz poczucie przebywania człowieka "dziczy" w lasach, co jest nader fascynujące dla kochających przyrodę. Nie przeszkadza to jednak w niczym w dostępie do najnowszych wynalazków cywilizacji jakim jest dostęp do bezprzewodowego internetu, Telewizji satelitarnej i udziału w wielu rozrywkach urządzanych w okresie letnim!

12.12.2013
 
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Actions
Recommend
Rating
0 votes
Loading...
Loading...