Zdjęcie profilowe
Pusty
Opis

Miły i somatyczny facet poszukuje dziewczyny do wspólnego opalani , 

Oś czasu
Wszystkie wpisy
24.07.2018
mario41 komentuje wpis

To gdzie ludzie którzy kochają nagość i nature mają się opalć na d naszym Morzem??Jesli Plaże naturystyczne są skazą dla tekstylnych??


Oficjalnie w ogóle nie istnieją. Dla jednych są rajem, dla innych skazą na turystycznej mapie. Choć niektórzy mają je za skupisko dewiantów i pedofilów, nadbałtyckie plaże nudystów mają się doskonale.     Kiedy kilka lat temu z czystej ciekawości udaliś
24.07.2018 1 polubień 4 komentarze 4 komentarze
23.11.2017
mario41 dodaje komentarz do zdjęcie

Oj  i to bardzo bójny:-)

303
303
 
23.11.2017 0 polubień 1 komentarze 1 komentarze


Loading...


Rejsy dla naturystów

Na świecie jest kilka firm które oferują rejsy po Karaibach dla naturystów, jedna z nich jest Holland America Line. Od lutego każdego roku, statek wycieczkowy "Maasdam", na którego pokładzie może podróżować 1250 osób, odbywa rejsy po wodach karaibskich. Pasażerami są głównie osoby, którzy lubią wypoczywać kompletnie bez odzieży w czasie wakacji. Pomysłodawcy wycieczek dla golasów twierdzą, że jest to doskonała zabawa dla ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólny relaks. Współwłaściciel i Prezes Organizacji, która jest inicjatorem takich wyjazdów, twierdzi, że "morze i naturystyka to wspaniałe płączenie".

Naturystyczne hotele

Najpopularniejsze hotele dla fanów naturyzmu na wakacje.

Read More

Naturyści i podglądacze

Naturystyczny odpoczynek w plenerze a podglądacz.

Read More

Czy warto być naturystą

Wśród naturystów można natknąć się interesujących ludzi.

Read More