Fora  ›  Naturyzm Polska  ›  Polski Naturyzm
 

Polskie kempingi dla naturystów

Hej czy ktoś z Was był i czy są takie . Wraz z żoną chcieli byśmy wybrać się w takie miejsce do tej pory korzystaliśmy z nagich kąpieli słonecznych tylko we dwoje lecz wydaje nam się że miło by było spróbować wypoczynku w większym miłym gronie . Jeśli macie jakieś miejsca sprawdzone godne polecenia będziemy bardzo wdzięczni być  może się spotkamy. Fajnie by było jak ktoś by miał jakieś fotki .  Serdecznie Pozdrawiamy 

Jako takich w Polsce jeszcze nie ma.

Jest tylko prywatne.

A przecież teraz wszystkie są prywatne

 

W PL są cztery takie miejsca o ile już nie więcej, gdzie można rozbić "naturystycznie namiot", itp w tym jeden na terenie ośrodka dla swingersów.

 

gdzie można rozbić "naturystycznie namiot"

 A to ja znam takich więcej miejsc

 

 A to ja znam takich więcej miejsc

 Ooo, to ja jestem trochę do tyłu w tym temacie. W takim razie muszę koniecznie odświeżyć swoje informacje. Do tej pory znałem tylko 4 obiekty przystosowane do tego celu.

 Jestem w trakcie tworzenia opisów tych miejsc więc chętnie skorzystam i z Twoich informacji o tych pozostałych.

Mam nadzieję że nie zaliczasz do takich miejsc prywatnej "działki u Józka", którą zna tylko wtajemniczone grono, bo chyba nie o takie miejsca pytają?

To i tak niezły wynik jeśli jest ich cztery.

Myśleliśmy że jeszcze nie dotarła do nas (PL) kultura wspólnego wypoczynku dla naturystów nie licząc plaż 

z niecierpliwością czekamy na opis tych miejsc a może rzeczywiście jest ich więcej 

Hejka.

Ja znam tylko jedno miejsce gdzie można rozbić namiot, albo postawić kemping.To jest w Turzy Nowej. Czy mogli byście podać namiary na inne? Byłbym wdzięczny.

To z pewnością nie kemping ale oferta tygodniowego pobytu w Ośrodku Wypoczynkowym nad morzem. Ośrodek będzie dostępny wyłącznie dla naturystów przez jeden tydzień w tym roku.

Szczegóły i zapisy na turnus tutaj: naturyzm.info.pl/forum/index.php?/topic/9994-tygodniowy-turnus-nad-morzem-w-o%C5%9Brodku-tylko-dla-naturyst%C3%B3w/

Witajcie.. Jeśli ktoś z was ma ochote spędzić tydzień czy kilka dni pod namiotem to śmiało można na plaży nudystów nad zalewem sulejowskim.. Ale tylko namiot.. Spchodem tam sie nie wjedzie.. Autko trzeba zostawić przed lasem i 10 minut z buta przemaszerować

Hej Admin już minęło kilka miesięcy i niemożemy znaleźć tych obiecany opisów kempingów. Już niedługo będzie ciepło więc przydała by się aktualizacja takich miejsc Pozdrawiamy

@Para33 Dwa są opisane, trzeci to spory klub swingersów Jacuzzi Club & Resort, więc z wiadomych względów nie opisujemy go. Ale reklamował się jeszcze w tamtym roku, że ma osobne miejsca dla naturystów.  Czwartego już nie ma, i tyle.

http://naturysci.org/m/groups/view/Osada-Bieszczady

http://naturysci.org/m/groups/view/Camping-Wyzwanie

Naturystycznie można również wypoczywać przy siedzibie FNP  (Sauna Cezar)

Te dwa opisane, przyjmują w większości tekstylnych, bo chyba na samych naturystów w PL nie mają co liczyć.

Tutaj macie jeszcze turnusik w PL dla N nad morzem w Ustroniu Morskim: http://naturysci.org/m/events/view/Turnus-Naturystyczny-Ustronie-Morskie-2018

 

Hej czy ktoś z Was był i czy są takie . Wraz z żoną chcieli byśmy wybrać się w takie miejsce do tej pory korzystaliśmy z nagich kąpieli słonecznych tylko we dwoje lecz wydaje nam się że miło by było spróbować wypoczynku w większym miłym gronie . Jeśli macie jakieś miejsca sprawdzone godne polecenia będziemy bardzo wdzięczni być  może się spotkamy. Fajnie by było jak ktoś by miał jakieś fotki .  Serdecznie Pozdrawiamy 

 Niewiemy skąd jesteście ale my jezdzimy na kemping/pole namiotowe naturystyczne 5km za Polską granicą w Chałupkach do Antosovic jedank to Czechy ale bardzo sobie chwalimy za ciszę,spokój,brak podglądaczy,ceny i rodzinną atmosferę :-)

Pozdrawiamy

W temacie Turzy nowej , to mieszczą się tam dwa konkurujące ze sobą miejsca dla naturystów , jedno zwane ,, Ranczo Natura ,, gdzie jeśli jesteś singlem i chciałbyś odpocząć pod namiotem kilka dni to nie masz najmniejszych szans , sam osobiście zostałem odprawiony z kwitkiem spod bramy wjazdowej , oraz Agroturystyka naturystyczna prowadzona przez bardzo otwartego i przyjaznego pana Darka , gdzie od trzech sezonów spędzam choć kilka letnich dni , mile są tam widziane namioty oraz  przyczepy campingowe można tam spotkać naprawdę super naturystyczne towarzystwo , SERDECZNIE POLECAM !!!

To prawda Ranczo Natura przeznaczone jest dla par naturystycznych i rodzin, ale od każdej reguły są wyjątki. Dlaczego tak jest ? Zrozumiesz jak przyjedziesz lub zadzwonisz.