·   ·  52 wpisów

Przyszedł na plażę nudystów... żeby nagrywać filmy!

Spacerował po plaży nudystów i nagrywał telefonem komórkowym nagich ludzi. Amator nagości tłumaczył, że robił sobie pamiątkowe zdjęcia z urlopu

Jak donosi strona kamienskie.info, we wtorek po południu na plaży nudystów pojawił się mężczyzna, który filmował opalających się plażowiczów. 59-letni mężczyzna został zatrzymany przez przebywające na plaży osoby, które zwróciły uwagę na jego nietypowe zachowanie.

Zanim na miejsce przybyła policja, do tego czasu amator nagich fotografii zdążył jednak wykasować z telefonu nagrane materiały, a swoje zachowanie tłumaczył chęcią zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z wakacji. W związku z brakiem jakichkolwiek dowodów mężczyzna nie został zatrzymany.

Podglądanie na plaży

źródło: szczecin.eska.pl/newsy/przyszedl-na-plaze-naturystow-zeby-nagrywac-filmy/541176

  • Więcej
Komentarze (1)
    • Jakim brakiem dowodów!?!?!?
      To policja nie wie jak odzyskać usunięte dane z nośników? Przecież to dziecinnie proste! Takie dane odzyskuje się w warunkach domowych. Tym bardziej nie jest to problem dla profesjonalnych laboratoriów specjalizujących się w odzyskiwaniu danych.

      Mniejsza o szczegóły jak policja ma postępować z dowodami przestępstwa. Fakt, że skasowane filmy i zdjęcia są, a już na pewno były do odzyskania.

      Login or Join to comment.